Jak si nabít Steam peněženku přes mobil?

1. července 2017 v 16:58 | Chemicky |  Steam | Valve
Zmáte to. Jsme pryč, nemáme sebou kreditku, paypal nevlastníme, pro PSC je to daleko a jediné, co máme je kredit na mobilu. Zdá se že dobití Steam peněženky alespoň minimální částkou je na dosah.

První, na co asi každý koukne jsou různé portály, kdese prodávají hry, steam klíče a právě zmíněný kredit na Steam, ovšem při zjištění konečné sumy, kterou bychom museli zaplatit, si dobití Steamu asi každý rychle rozmyslí. Ostaně 5 eur je cca 130 korun a za platbu pomocí kreditu, nás těch 5 euro (na jednom nejmenovaném webu) vyjde na nějakých 250 korun českých, což je skoro 100%.


Existuje ovšem jeden web, kde za 5 euro zaplatíte cca 170 korun, což už je mnohem, ale mnohem přijatelnější. Ostatně, to že se platby pomocí sms nevyplatí, víme už velmi dávno, ale těch 40 korun není zas až takový balík.

Web herní-kupony.cz nabízí skvělou možnost si za solidní peníz skrz kredit dobít Steam.
Funguje to na klasickém principu kodu, kdy se nejprve oveří skrz první kod, že mobil máte v ruce opravdu vy a následně obrdžíte kod druhý, kde už jen potvrdíte platbu a ejhle...kód na doplnění steam peněženky máte OKAMŽITĚ k dispozici. Dokonce najdete na daném webu i video návod, jak vše funguje a jak kredit vložit. Vše vám navíc přijde na email včetně potvrzení o nákupu.

Tento článek není žádná placená reklama či propagace. Prostě jen se chci s vámi podělit o poměrně levnou možnost, jak si skrz kredit na mobilu, dobijete Steam kredit.
Všiml jsem si totiž, že mezi jedny z neprodávanějších věcí na jistém webu je právě Steam Kredit a to hodně, ale hodně nad cenou a proč za něco platit o skoro jednou tolik, že?

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama