Shakes & Fidget - Speed Server

28. června 2017 v 14:45 | Chemicky |  Herní novinky
Byl otevřen nový server hry Shakes & Fidget a to pod názvem Speed Server. A co jde?

Hra S&F před pár dny oslavila své osmé narozeniny a tak se to rozhodli pořádně oslavit. Byla vytvořena socha z 14 karátového zlata ve tvaru Houbičky. Tato soška má hodnotu 25 tiisíc euro a získat ji můžete tím, že skončíte jako první v Síni slavy na právě zmiňovaném Speed Serveru.


Na tomto serveru je postup vaší postavy 6x rychlejší než na běžném serveru.
Znamená to:
  • Více vypitého piva
  • 6x více zkušeností
  • 6x více zlata
  • 2x rychlejší stavby
Ovšem háček je v tom, že server bude ukončen 21. července. Tedy máte necelý měsíc na to probojovat se skrz 40 tisíc hráčů, alespoň do TOP 30, aby váš nick zůstal na věky vyset na webu SFgame a všem tedy připomínal Vaší velikost.
První v Síni slávy samozřejmě vyhraje danou Houbičku
Nemusím samozřejmě připomínat obrovskou konkurenci a ohromné množství peněz, které do toho hráči sypou, tudíž pokud nejste ochotni do toho vložit několik tisíc kč/set eur, tak jste naprosto bez šance.

Má to být oslava narozenin a hráči by měli být nějak odměněni. Osobně tento server jako odměnu nevidím. Už jen z toho principu, že do toho musí hráči vkládat nemalé finanční prostředy. Je jasné, že server vznikl za jediným účelem - ziskem.
Na tom samozřejmě není nic špatného, ovšem když vidím ty diskuze malých dětí, které dostanou od rodičů těch 500 kč kapesného na měsíc a pak jdou a nacpou to do hry a ještě ke všemu do serveru bez budoucnosti? Je to k smíchu.

Samozřejmě server si zkuste. Je to celkem fajn změna. To, co musíte běžně hrát po Privátech, máte najednou oficiálně.
Postavu si můžete založit přes webový prohlížeč, mobilní aplkace i Steam
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama