Skiny do CS:GO zdarma

4. ledna 2016 v 10:38 | Chemicky |  Counter Strike: GO
Jsou různé stránky, kde si můžete různými způsoby vidělat Coiny a tudíž získat i skiny zdarma. Zkusím Vám zde vypsat seznam těch nejznámějších a nejlepších.

CSGOLounge: Nejspíše neznámější stránka, kde si můžete vydělat nějaký ten skin či je zde dokonce vyměňovat. Zde se vsází na zápasy ve skinech, které vy sami dáváte do hry. Šance na výhru se vám zobrazují v procentech, ovšem nenechte se klamat, je lepší si daný tým dobře proklepnout.CSGODouble: Asi nejznámější CS:GO ruleta, kde si vsadíte nějakou částu na barvu a dle Vaší sázky získáte až dvojnásobek zpět. Je to jedna z variant, která opravdu funguje a skiny chodí. Pokud vám dojde deposit, můžete si vybrat nějaký vlastní skin ze svého inventáře a deposit si dobít.
Při zadání kódu CHEMIK do "free coins" dostamete 500 Coinů do začátku

CSGOSpins: Jak lehce získat skiny ruletou podruhé. Tato ruleta funguje na stejném principu jako předchozí stránka. Dáte sázku, vyberete barvu a doufáte, že padne
Při zadání kódu CHEMIK do "enter affiliate code" dostamete 500 Coinů do začátku

CSGOFireWheel: Jedna z těch nových sázkových stránek se skiny. Funguje na stejném principu jako první zmiňovaná ruleta. Zde ovšem získáváte výhry procentuálně, dle toho jak se točí "kolo štěstí"
Při zadání kódu QN38VKCJ do "referal" dostamete 25 Coinů do začátku

CSGOShuffle: Vsázíte skiny, kdy minimálně musíte vsadit 5 skinů a maximálně můžete 10. Získáváte určitou procentuální šanci na výhru oproti ostatním. Následně se roztočí ruleta a vybere vítěze.
Při zadání kódu CHEMIK do "free coins" dostamete 500 Coinů do začátku

CSGOSkinny: Další z mnoho stránek, kde velice jednoduše můžete příjít ke skinům. Funguje na principu "náhody" vsadíte svoje skiny spolu s ostatními, poté se roztočí ruleta a na koho padne, ten bere celý bank.

CS:GOSkins: Jedna z mnoha ruletových her, kde vsázíte na barvu a získáváte coiny, za které si pak můžete vybrat skiny. Při prvním loginu dostanete 25 Coinů zdarma

*tento článek může být pravidelně updatován o nové stránky
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 TheJango TheJango | E-mail | 29. června 2016 v 17:50

Proč se mi neukazuje na csgodouble ikona free coins??

2 pes pes | 15. října 2016 v 22:57

lebo si kokot

3 Piskutek Piskutek | E-mail | Web | 4. února 2017 v 21:44

Ahoj, lidi navštivte stránku www.csgo500.com a vydělejte si na skiny. Použitím reffear kodu dostanete 1000 cointů a každý den dostanete 50 cointů.
Kod: GETPOINTS :-)

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama