Prosinec 2013

Reklama na Minecraft servery - server listy

21. prosince 2013 v 10:42 | Chemicky |  Minecraft
Spoustu majitelů minecraft severů se někdy marně snaží upozornit na svůj server. Já jsem si řekl, že Vám to trošku usnadním a dám Vám sem odkazy na server listy, kde můžete svůj server propagovat buď zcela zdarma a nebo ho mít za menší poplatek na vyžším viditelném místě.

CZECH-CRAFT.EU - Asi neznámější server list v čechách a na slovensku. Základní reklama je zde úplně zdarma. Jediná podmínka je, že server nesmí být více jak měsíc bez hlasu. Takže můsíte dát na svůj web odkaz pro hlasování. Což znamená, že čím více hlasů máte, tím jste v žebříčku výše.
Pokud chcete svůj server propagovat jako "server týdne" musíte mít vyplněná všechna políčka - banner, popis, detailní popis, tagy, web, video, galerie a pak se jen ozvat adminustrátorům stránky a požádat je o umístění v kalendáří - zde.
Pokud by jste chtěli mít svůj banner přímo na hlavní stránce, opět se stačí ozvat adminům webu a buď si s nimi vyměnit ikonu a nebo si reklamu zaplatit (25 až 80 k za den).

MINELIST.EU - Myslím, že toto je druhý nejpopulárnější server list. Zde je hned několik podmínek pro vložení Vašeho serveru.
Server nesmí být více jak 3 dny vypnutý, jinak ho smažou a musíte mít na svém webu umístěnou jejich ikonu.
Pro vložení serveru se registrujete, splníte jejich požadavky, vyplníte formulář s informacemi pro server a počkáte než Váš server schválí, což trvá asi 24 hodin.
Pokud chcete mít Váš server jako TIP, stačí v levé části menu vybrat jak dlouho chcete server propagovat a jakým způsobem zaplatíte. Jednoduché.

SERVERLIST.ATROCITY.CZ - Méně známý server list, kde platí stejná pravidla pro přijetí Vašeho serveru jako u server listu výše. Stačí si hodit na server jejich ikonu, vyplnit informace o serveru a počkat na schválení.
Výhoda tohoto server listu je ve výhodné koupi TIPu pro Váš server.

TOP-MC.EU - Server list, kde se stačí server pouze zaregistrovat a vyplnit údaje. Zde nemusíte mít na webu jejich ikonu. Výhoda tohoto server listu je (jako u czech-craft.eu) možnost odměnit Vaše hráče za hlas.

MINECRAFT-HOSTING.CZ - Jste li majitelem serveru na fakaheda máte možnost propagace vlastního serveru na vyžších místech (TOP). Tato propagace stojí 500 kreditů a platí 1 měsíc.
Na tomto server listu je dobré to, že se na něm objeví každý server zakoupený u gamehostingu fakaheda.

MINECRAFT-SERVER-LIST.CZ - Server list, kde jo možné zaregistrovat server, ikdyž nejste majitelem, ale třeba jen fanouškem. Stačí zadat potřebné údaje a je to. Zároveň můžete server i lépe propagovat pomocí zvýrazňujícího rámečku - stačí dát na web ikonku server listu. Server list je samozřejmě řazen i podle kategorií, takže se s něm dá snadno orientovat

Našli jste nějaký kvalitní server list, který zde chybí? Dejte nám o něm vědět.